Szanowni Państwo

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu radości, pogodnych chwil i wiele serdeczności bliskich. W nadchodzącym Nowym 2019 Roku składamy życzenia pomyślności, realizacji zamierzeń i  dużo optymizmu.      

Zarząd Klubu Matek Chrzestnych statków Grupy PŻM

Drogie Koleżanki

Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości z czasu spędzonego wśród bliskich, rodzinnej atmosfery, dużo uśmiechu i miłości oraz wszystkich chwil pięknych.

W zbliżającym się Nowym Roku życzymy Wam zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń, dobrych wyborów, realizacji planów i zawsze optymizmu. Zarząd Klubu

Drugie nasze noworoczne spotkanie 26 lutego przebiegało w bardzo sympatycznej i koleżeńskiej atmosferze.

Dziękujemy, że zaszczycił nas swoją obecnością Dyrektor Naczelny PŻM Pan Paweł Szynkaruk i Prezes Żeglugi Polskiej S.A. Andrzej Cieśliński – Panowie wspierający aktywność naszego Klubu.

Już tradycyjnie Klub Matek Chrzestnych Statków Grupy PŻM aktywnie uczestniczy w uroczystościach z okazji Dni Morza w Szczecinie. 10 czerwca Matki Chrzestne statków gościły w siedzibie PŻM podczas uroczystej Akademii z okazji Święta Morza. W trakcie spotkania wygłoszono wiele życzeń pod adresem Marynarzy oraz wszystkich pracowników branży morskiej, w szczególności pracowników Grupy PŻM.

W związku z organizowanym przez Ligę Morską i Rzeczną corocznie Konkursem "Młodzież na Morzu" zwracamy się z prośbą do Matek Chrzestnych statków o wsparcie w pracach organizacyjnych tego wydarzenia. W załączeniu zamieszczamy harmonogram prac. Jeśli Panie wyrażą chęć i w miarę Pań możliwości prosimy o zgłaszanie udziału w poszczególnych działaniach konkursowych do Eli Marzszałek (dane kontaktowe pod harmonogramem).